ADANA YÜREĞİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet KILINÇ´ ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet KILINÇ´ ın Ramazan Bayramı Mesajı

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayının sonuna geldiğimiz bu günde 11 Ayın sultanı ile vedalaşmanın hüznü ile birlikte bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Bayramlarımız, insanî, vicdani ve dinî güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun bütün kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Bu önemli günlerdeki mutluluğumuzu, hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba sarfetmeliyiz.    

 Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz. 

Bu düşüncelerle Ramazan Bayramının, ülkemize, İslam alemine ve tüm dünya devletlerine barış ve kardeşliği getirmesini temenni eder;  bütün eğitim camiamızın, milletimizin ve islam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, bayramın tüm insanlığa bolluk, bereket, barış ve huzur getirmesini dilerim.

Atakent Mahallesi Fatih Caddesi No22 Yüreğir/ADANA - 3223242081

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.