ADANA YÜREĞİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet KILINÇ´ın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet KILINÇ´ın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye Cumhuriyet’inin bağımsızlığına ve Milli İradeye karşı yapılan menfur darbe girişimini 2. yıldönümünde kınıyor, Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tarihteki yüce misyonunu ifâ ederek devlet-i ebed müddet felsefesi içerisinde payidar olacağına inandığımızı ifade ediyorum.

Geçmişten günümüze İstiklâlimiz, istikbalimiz ve istikrarımız için Çanakkale’de, Yemen’de, Hicaz’da, Musul’da, Milli Mücadele’de; Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Suriye topraklarında kanlarını, canlarını veren aziz şehitlerimizle birlikte, darbe girişiminin olduğu gece vatanımız ve aziz milletimizin bağımsızlığı için canlarını vermekten çekinmeyen 15 Temmuz Şehitlerimizi rahmet ve minnet duyguları ile yâd ediyorum.

Darbe girişimine karşı tek yürek olarak kahramanca direnen necip ve büyük Türk Milletine sonsuz saygı minnet ve şükranlarımızı arz eder, aziz şehitlerimiz için Yüce Allah´tan rahmet, gazilere ve yaralılara da hayırlı acil şifalar dilerim.

 

Atakent Mahallesi Fatih Caddesi No22 Yüreğir/ADANA - 3223242081

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.