ADANA YÜREĞİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet KILINÇ´ın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet KILINÇ´ın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Mesajı

 

Değerli Veliler;

Çocuklarımız bizim için en kıymetli varlıklardır. Onların ruh ve beden sağlığı içinde başarılı bir eğitim görmeleri hepimizin ortak hedefidir. Başarılı çocuklarımızla gurur duyarken, başarısız olan çocuklarımıza hoşgörülü ve şefkatli davranalım. Kırık notun her zaman düzeltilebileceği, fakat kırılan kalbin düzeltilmesinin ise çok zor olacağını akıldan çıkarmayalım. Çocuklarımıza hoşgörüyle yaklaşalım.

 Değerli Meslektaşlarım;

Tatilimizi kendimizi yenileme fırsatı olarak değerlendirelim. Hızla ilerleyen bilgi ve teknolojiyi yakalamak için gayret içinde olmalıyız. Öğretmenlerin; sevgi dolu, sabırlı, hoşgörülü ve bilge insan olması beklenirken aynı zamanda yenilikleri takip eden, bilgilerini güncelleyen, öğrenmeye açık birer meşale olması beklenir. Bu görev bilinciyle hareket eden sizler, yetiştireceğiniz öğrencilerin başarısıyla her zaman gurur duyabilirsiniz.

Sevgili Öğrenciler;

Bütün bir dönemin yorgunluğunu tatillerde atmak en büyük hakkınızdır. Ancak unutmayınız ki dinlenmek sadece boş vakit geçirmek demek değildir. Bunun için tatil süresince sizi dinlendirecek ve eğlendirecek aktivitelerin yanı sıra zayıf olduğunuz konularda kendinizi takviye etmelisiniz.

 

Sevgili öğrencilerimizi, değerli idareci-öğretmenlerimizi ve saygıdeğer velilerimizi kutluyor; sağlıklı, mutlu ve dolu dolu bir tatil geçirmenizi diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Atakent Mahallesi Fatih Caddesi No22 Yüreğir/ADANA - 3223242081

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.