ADANA YÜREĞİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimize yeni atanan öğretmenlere "Hoş Geldin Öğretmenim" Programı kapsamında karşılama düzenlendi

İlimize yeni atanan öğretmenlere

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Turan Akpınar, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Kılınç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hayati Koca, Şube Müdürü Sn. Beyali Özli ve Şube Müdürümüz Sn. Selçuk Taşyürek ile Adana ilimize yeni atanan öğretmenleri " Hoş Geldin Öğretmenim" programı kapsamında Adana Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğünde çiçeklerle karşıladılar.

İlimize değişik branşlar da toplam 334 öğretmenin atandığını dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Turan Akpınar, “Sizleri görünce öğretmenliğe atandığım ilk günlerin heyecanını ve mutluluğunu sizlerle yeniden yaşadım. Sizleri bu günden itibaren İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize emanet ediyoruz. Her türlü sorununuzla yakından ilgileneceğimizi bilin, ekip olarak hep yanınızdayız. Heyecanınız ilk günkü gibi hep devam etsin inşallah. Siz değerli meslektaşlarımla daha başarılı gençler yetiştireceğimize inanıyorum.” diyerek, yeni atanan öğretmenlere başarılar diledi. 

İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Turan Akpınar, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Kılınç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hayati Koca, Şube Müdürü Sn. Beyali Özli ve Şube Müdürümüz Sn. Selçuk Taşyürek yeni atanan genç öğretmenlerle bir müddet sohbet ederek, ardından “Hoş Geldin Öğretmenim” programı kapsamında kendilerine çiçek takdim ettiler.

Atakent Mahallesi Fatih Caddesi No22 Yüreğir/ADANA - 3223242081

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.